Dolgozzon nálunk

Amit rólunk tudni érdemes

2017-ben alakult dinamikus vállalkozás vagyunk, mely a céljainak megfelelően, modern és biztonságos munkakörülményeket biztosít.

Amit kínálunk

  • európai színvonalú munkakörnyezet
  • versenyképes juttatások
  • segítőkész munkaközösség
  • szakmai továbbképzéseken, külföldi konferenciákon való részvételi lehetőség
  • többféle foglalkoztatási forma (teljes vagy részmunkaidő, munkaviszony vagy személyes közreműködői jogviszony)

Elvárásaink

  • a szakma mindenkori színvonalának megfelelő felkészültség
  • magyar és román nyelv ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság
  • páciensekkel szemben mindig türelem, megértés és együttérzés
  • önálló munkavégzésre való hajlam
  • szakmai továbbképzéseken, külföldi konferenciákon való részvételi hajlam
  • munkatársakkal kapcsolatban a korrekt, barátságos és segítőkész viszony kialakítására és fenntartására törekvés

Nyitott poziciók

  • Belgyógyász,
  • Kardiológus,
  • Gasztroenterológus,
  • Gyermekorvos,
  • Tüdőgyógyász,
  • Reumatológus.
  • Egyéb szakterületek részéről is várjuk a jelentkezőket!

Jelentkezéséhez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot.

TOP